Кафедра онкології - Національний медичний універститет ім. О.О.Богомольця

Сидорчук Олег Ігорович

Доцент кафедри, кандидат медичних наук. Лікар онкохірург вищої категорії.

Закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту в 1989 році. З 1989 до 1994 року працював хірургом проктологічного відділення, а з 1994 по 1999 рік – хірургічного відділення Київської міської онкологічної лікарні. З 1999 року по 2015 рік працював на посаді асистента кафедри. У 2015 р. обраний на посаду доцента кафедри. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію «Застосування окислювачів в хірургічному лікуванні хворих на рак молочної залози».

Відповідальний за лікувально-профілактичну роботу на кафедрі, та за роботу кафедри на базі Національного інституту раку. За заслуги у національно-патріотичному вихованні молоді нагороджений відзнакою «Золотий хрест святого Володимира на колодці».

Активно займається науковою роботою, бере участь у наукових конференціях та з’їздах з онкології. Головний напрямок науково-лікувальної діяльності – індивідуальний підхід до комплексного лікування хворих на рак молочної залози, злоякісних захворювань шкіри, пухлин голови та шиї, опорно-рухового апарату, черевної порожнини та заочеревинного простору. Впроваджує новітні технології та методики реконструктивно-пластичного підходу до сучасного лікування рака молочної залози. У науковому доробку 254 публікації, з них 4 підручники, 53 винаходи. Член професійної асоціації IASGO.

Контакти:

E-mail: oleg.sydorchuk0@gmail.com

Клінічна база: Національний інститут раку.