Кафедра онкології - Національний медичний універститет ім. О.О.Богомольця

Піскорський Олександр Олександрович

Закінчив у 2014 ВНМУ ім. М.І. Пирогова, лікувальна справа.

З 2014 по 2016 навчався в інтернатурі на кафедрі онкології НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю клінічна онкологія. У 2016 р. отримав спеціалізацію з онкохірургії  на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. З серпня 2016 по липень 2018  навчався у клінічній ординатурі на  кафедрі онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. З вересня 2018 року – асистент кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. За сумісництвом працює на клінічній базі кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3 онкохірургом.

Пройшов навчання в наступних школах та курсах: ESTS, Department of Thoracic Surgery, OttoWagner hospital, Vienna. «Management of  NSCLC , mesothelioma, typical and atypical carcinoid, as well as technical as pects of VATS lobectomies» (квітень 2017р), Національний інститут раку, підвищення кваліфікації за спеціалізацією «онкологія» у відділенні малоінвазивної та ендоскопічної хірургії, інтенсивної радіології (22.07.16-23.08.16), 25th European conference on general thoracic surgery, Innsbruck, Austria «Robot-assisted surgery» (28-31 травня 2017)., Director of the State Expert Centr of the Mo Hof Ukraine «Good clinical practice» (Київ 5-6 жовтня 2017).

За період роботи зарекомендував себе як старанний та кваліфікований лікар. Бере активну учать у лікувальній, педагогічній та науковій діяльності кафедри та клініки. Має досвід проведення міжнародних клінічних випробувань та є співдослідником  у трьох діючих клінічних дослідженнях.

У січні 2019 р. затверджено тему дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії «Роль шийної медіастиноскопії у діагностиці та лікуванні раку легень» за спеціальністю «онкологія». Науковий керівник – д.м.н. Верещако Р.І.

Автор 14 публікацій.

Контакти:

E-mail: sanko.piskora@gmail.com

Клінічна база: Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №3.