Кафедра онкології - Національний медичний універститет ім. О.О.Богомольця

Мотузюк Ігор Миколайович

Асистент кафедри, кандидат медичних наук, лікар онкохірург, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2001 році. З 2002 року працював лікарем-ординатором хірургічного відділення Київської міської онкологічної лікарні. На кафедрі онкології НМУ працює з 2004 року.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію «Застосування локальної гіпертермії в комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози». На кафедрі відповідає за виховну роботу та студентський гурток. Регулярно бере участь в численних наукових з’їздах, конференціях, форумах.

Є автором 105 наукових праць, 40 патентів на винахід, працює над дисертаційною роботою на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему: «Шляхи оптимізації хірургічного лікування хворих на рак грудної залози». Працює на базі відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного інституту раку.

Головний напрямок науково-лікувальної діяльності – індивідуальний підхід до комплексного лікування хворих на рак молочної залози, злоякісних захворювань шкіри, пухлин голови та шиї, опорно-рухового апарату, черевної порожнини та заочеревинного простору. Впроваджує новітні технології та методики реконструктивно-пластичного підходу до сучасного лікування раку молочної залози.

Контакти:

E-mail: 180978igor@gmail.com

Клінічна база: Національний інститут раку.