Відбулася І Школа «Можливості реконструктивної хірургії при раку молочної залози»

Друк

Відбулася І Школа «Можливості реконструктивної хірургії при раку молочної залози»

29-30 вересня 2017 відбулася І Школа «Можливості реконструктивної хірургії при раку молочної залози», співорганізатором якої була кафедра онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. На школу із Риму, Італія був запрошений професор Рой де Віта, завідувач відділення пластичної хірургії інституту раку, член школи реконструктивної хірургії в онкології, член наукового комітету італійської школи мамології, член італійського товариства хірургічної онкології, член європейського товариства хірургічної онкології.

Професор Рой де Віта прочитав цілий ряд навчальних лекцій та провів дві живі операції з прямою трансляцією в конференц-зал: підшкірна мастектомія з одномоментним ендопротезуванням та двостороння аугментаційна мамопластика з корекцією асиметрії грудних залоз. Асистували професору асистент кафедри онкології, к.м.н. Ігор Мотузюк та старший лаборант кафедри Євгеній Костюченко.

Доцент кафедри онкології, к.м.н. Олег Сидорчук керував трансляцією у конференц-залі, коментуючи операції на екрані та обговорюючи усі запитання, а також прочитав лекцію з тактики хірургічного лікування при центральному розташуванні пухлини та продемонстрував відео онкопластичних та реконструктивних операцій, що виконуються на кафедрі.

Окрім того, к.м.н. Ігор Мотузюк провів складну живу операцію з двостороннього видалення поліакріламідного гелю з капсулою та одномоментною реконструкцією обох грудних залоз імплантами. Асистували на операції ст. лаборант кафедри Євгеній Костюченко та колишній інтерн кафедри Євгенія Кучма.

3 живі операції та безліч навчальних лекцій впродовж двох насичених днів: перший досвід проведення заходу такого рівня був повністю успішний, плануємо проводити його надалі щороку.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt