Кафедра онкології - Національний медичний універститет ім. О.О.Богомольця

Сухін Ігор Анатолійович

Доктор медичних наук, доцент кафедри онкології НМУ ім. О.О. Богомольця, завідуючий хірургічним відділенням ККЛЗТ №3,  онкохірург, хірург вищої категорії.

З 1992 по 1997 рік навчався у Національному медичному університет імені О.О. Богомольця за фахом «лікувальна справа». З 1999 по 2005 рік працював лікарем-хірургом міської клінічної лікарні №1 м. Київ. З 2005 року до теперішнього часу працює на посаді завідувача хірургічним відділенням Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №3. В 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Експериментально-клінічне обґрунтування пластично-адгезивних методів профілактики неспроможності швів загальної жовчної протоки» за спеціальністю 14.01.03 – хірургія.

В 2015 році захистив докторську дисертацію на тему: «Диференційований вибір методів розділення тканин та гемостазу в умовах запального інфільтрату черевної порожнини (експериментально–клінічне дослідження)». Має вищу кваліфікаційну категорію. З 2018р. зарахований на посаду асистента кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У 2020 отримав вчене звання доцента кафедри онкології.

Загальний педагогічний стаж 10 років. Має більше 100 наукових праць. Рівень володіння англійською мовою В2.

Контакти:

E-mail: sanko.piskora@gmail.com

Клінічна база: Київська клінічна лікарня на залізничному транспорті №3.