Новини кафедри


MOVEMBER, або Вусатий листопад — всесвітня інформаційна кампанія, що була заснована в Австралії, суть якої базується на висвітленні... (Докладніше...)
Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)

ЧЕШУК ВАЛЕРІЙ ЄВГЕНОВИЧ

e-mail Друк PDF

alt

 

Професор кафедри окології, доктор медичних наук. Працює на кафедрі з 1996 року. В 2001- 2003 роках виконував обов’язки завідувача кафедри онкології НМУ. В 2004 році захистив докторську дисертацію на тему «Індивідуалізація комплексного лікування хворих на рак молочної залози І-ІІ стадій». Автор понад 150 наукових робіт, з них 19 патентів, 8 посібників і двох підручників з окології. Онкохірург вищої категорії. Відповідає за наукову роботу на кафедрі, куратор навчання на кафедрі курсантів факультету удосконалення викладачів. За сумісництвом працює заступником начальника навчально-методичного відділу НМУ, очолює  сектор моніторингу якості освіти. Постійно підвищує свій викладацький та професійний рівень. Успішно пройшов навчання (21-24.09.2010) в Центрі підготовки персоналу «ПРИРОСТ-Академія» за програмою курсу «Системи управління якістю та внутрішній аудит (ДСТУ ISO9001:2009) обсягом 40 академічних годин» і за результатом курсової роботи отримав посвідчення №495 від 06.129.2010 – внутрішнього аудитора системи управління якістю.

Володіє сучасними методами діагностики та лікування онкологічних захворювань. Член апробаційної ради захисту дисертацій з «Хірургічних дисциплін», член редакційної колегії журналу «Онкологія» та міжнародної «Європейської спілки медичних онкологів». Основними напрямками роботи є комплексне лікування хворих на рак грудної залози, меланому шкіри, саркоми м’яких тканин, займається розробкою і широким впровадженням реконструктивно-відновлюючих та пластичних операції у хворих на рак грудної залози. Досліджує прогностичні фактори розвитку синхронного та метахронного двостороннього РМЗ.

Регулярно підвищує свій професійний рівень, беручи участь в наукових з’їздах, конференціях, форумах (Сент-Гален 2005, Стамбул 2006, Санкт-Петербург 2007, Мюнхен 2008, 2010, Мадрід 2009).

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable