Відбулася Міжнародна науково-практична конференція Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишового тракту 2017

Друк

Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишового тракту" 21-23 вересня 2017

Конференція була присвячена проблемі злоякісних пухлин шлунково-кишкового тракту, що безумовно є актуальною та важливою подією в українському медичному товаристві! Ця глобальна подія об’єднала провідних експертів, фахівців та дослідників з онкології з Великобританії, Франції, Польщі, Південної Кореї, США та України, щоб поділитися новаторськими дослідженнями, нововведеннями та найкращим практичним досвідом у лікуванні пацієнтів із злоякісними пухлинами шлунково-кишкового тракту. Це, безумовно, важливий крок до розвитку української медицини, який дозволить удосконалити та підвищити рівень знань українських лікарів у цій галузі онкології на світовий рівень.

У перший день відбувся пре-курс: Live-хірургія пухлин шлунково-кишкового тракту (показові оперативні втручання із застосуванням сучасних методик та техніки на пухлинах шлунку, ободової та прямої кишки), з прямою трансляцією у конференц-холі та можливістю інтерактивного зв’язку.

У другий день були прочитані доповіді, тематичні виступи та лекції про сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту. Три секції були поділені згдіно тематики: колоректальний рак, пухлини шлунка та підшлункової залози, пухлини печінки.

У третій день відбулася конференція на тему "Імуноонкологія - нова ера лікування раку" за участі провідних міжнародних вчених.

alt

alt