Новини кафедри


Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018 Medical Aesthetic Synergy Congress - це... (Докладніше...)
Кафедра онкології увійшла у 30 найкращих кафедр університету та отримала подяку за вагомий внесок у розвиток студентської науки 29... (Докладніше...)
Завідувач кафедри онкології д.мед.н. Р.І. Верещако на 26-й Щорічній конференцій ESTS (Європейського товариства торакальних хірургів) у м.... (Докладніше...)

СИДОРЧУК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

e-mail Друк PDF

altДоцент кафедри, кандидат медичних наук. Лікар онкохірург вищої категорії. Закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту в 1989 році. З 1989 до 1994 року працював хірургом проктологічного відділення, а з 1994 по 1999 рік – хірургічного відділення Київської міської онкологічної лікарні. З 1999 року по 2015 рік працював на посаді асистента кафедри. В 2015 р. обраний на посаду доцента кафедри. В 2006 році захистив кандидатську дисертацію ”Застосування окислювачів в хірургічному лікуванні хворих на рак молочної залози”. Відповідальний за лікувально-профілактичну роботу на кафедрі, відповідальний за роботу кафедри на базі Національного інституту раку. За заслуги у національно-патріотичному вихованні молоді нагороджений відзнакою «Золотий хрест святого Володимира на колодці». Активно займається науковою роботою, приймає участь у наукових конференціях та з’їздах з онкології. Має 78 наукових публікацій, в т.ч. 12 патентів, є співавтором 3 підручників з онкології. Головний напрямок науково-лікувальної діяльності – індивідуальний підхід до комплексного лікування хворих на рак молочної залози, злоякісних захворювань шкіри, пухлин голови та шиї, опорно-рухового апарату, черевної порожнини та заочеревинного простору. Впроваджує новітні технології та методики реконструктивно-пластичного підходу до сучасного лікування рака молочної залози.

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів