Новини кафедри


Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)
Співробітники кафедри онкології відремонтували навчальну кімнату для студентів на базі кафедри у Національному інституті... (Докладніше...)
Науково-практична конференція "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань" 22 березня 2019 22 березня 2019... (Докладніше...)

Конференція "Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини", присвячена 100-річчю НАН

e-mail Друк PDF

Науково-практична конференція "Індивідуалізація медикаментозного лікування хворих на солідні пухлини", присвячена 100-річчю Національної академії наук України та 90-річчю з дня народження видатного вченого-онколога професора Кулик Галини Іванівни

Конференція відбулася 18-19 жовтня у м. Рівне. Організаторами конференції виступили Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України та Рівненський обласний онкологічний диспансер (протипухлинний центр). 

Участь у конференції взяли завідувач кафедри онкології д.мед.н. Роман Верещако з доповіддю "Діагностика і лікування раку легені" та аспірант кафедри, асистент кафедри за сумісництвом Євгеній Костюченко з доповіддю "Спадковий фактор в тактиці ведення онкологічних хворих". 

Доповіді наших співробітників викликали направду велику зацікавленість серед слухачів, що вкотре підтвердило високий рівень наукової та лікувальної роботи колективу кафедри. 

alt

alt

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів