Новини кафедри


Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)

Науково-практична конференція "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань" 22 березня 2019

e-mail Друк PDF

Науково-практична конференція "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань" 22 березня 2019

22 березня 2019 року у Національному інституті раку була проведена науково-практична конференція молодих вчених "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань". У конференції взяли участь гуртківці кафедри Петро Понятовський, Ярослав Назаров, Тимур Рудюк, Вероніка Рожкова, а також асистент кафедри Євгеній Костюченко. Понятовський Петро представив доповідь на тему "Fast-track surgery у хворих на рак грудної залози при виконанні одномоментних онкопластичних і реконструктивних операцій".

alt

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів