Новини кафедри


Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018 Medical Aesthetic Synergy Congress - це... (Докладніше...)
Кафедра онкології увійшла у 30 найкращих кафедр університету та отримала подяку за вагомий внесок у розвиток студентської науки 29... (Докладніше...)
Завідувач кафедри онкології д.мед.н. Р.І. Верещако на 26-й Щорічній конференцій ESTS (Європейського товариства торакальних хірургів) у м.... (Докладніше...)

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

Medical Aesthetic Synergy Congress - це міжнародний конгрес естетичної медицини, 20 іноземних спікерів з Італії, Ізраїлю, США, Великобританії, Румунії, Франції та ін. 
 
В рамках конгресу відбулися майстер-класи з показових живих операцій, що транслювалися до конференц-зали. Два майстер-класи були організовані співробітниками кафедри онкології НМУ (ас. к.мед.н. Ігор Мотузюк та ст.лаб. Євгеній Костюченко) на базі клініки Ендостеп. Запрошений із Румунії хірург Хоріа Шиклован та Ігор Мотузюк провели 2 живі операції: аугментаційна мамопластика та аугментаційна мамопластика із внутрішньою підтяжкою для корекції асиметрії молочних залоз. 
 
Більш детально про конгрес: http://masc.com.ua
 

alt

alt

alt

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів