Новини кафедри


22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018

Medical Aesthetic Synergy Congress - це міжнародний конгрес естетичної медицини, 20 іноземних спікерів з Італії, Ізраїлю, США, Великобританії, Румунії, Франції та ін. 
 
В рамках конгресу відбулися майстер-класи з показових живих операцій, що транслювалися до конференц-зали. Два майстер-класи були організовані співробітниками кафедри онкології НМУ (ас. к.мед.н. Ігор Мотузюк та ст.лаб. Євгеній Костюченко) на базі клініки Ендостеп. Запрошений із Румунії хірург Хоріа Шиклован та Ігор Мотузюк провели 2 живі операції: аугментаційна мамопластика та аугментаційна мамопластика із внутрішньою підтяжкою для корекції асиметрії молочних залоз. 
 
Більш детально про конгрес: http://masc.com.ua
 

alt

alt

alt

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів