Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

Асистент кафедри Євгеній Костюченко пройшов навчання на ESMO Preceptorship on Hereditary Cancer Genetics, 26-27 квітня 2019, Лугано, Швейцарія

e-mail Друк PDF

Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На курсі обговорювалися питання профілактики, діагностики та особливостей лікування спадкових онкологічних захворювань, що, зокрема, відповідає науковій тематиці кафедри "Персоніфікований підхід у діагностиці, лікуванні та профілактиці спадкового раку молочної залози". Отримані знання допоможуть розвивати надалі генетичне тестування та консультування хворих на базі кафедри, покращити тривалість та якість життя пацієнтів. 

alt

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів