Медична школа "HIV and co-infections" 17-19 листопада 2017

Друк

Медична школа "HIV and co-infections" 17-19 листопада 2017

Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко пройшов навчання у медичній школі "HIV and co-infections" 17-19 листопада 2017 року, що була організована American Society for Microbiology (ASM), INgenius та Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця. 

Знання про клініку, діагностику та тактику ведення хворих з ВІЛ та ко-інфекціями (туберкульоз, гепатити та ін.) є важливими для лікарів будь-якої спеціальності. Онкологічні захворювання, такі як лімфоми, гепатоцелюлярна карцинома, саркома Капоші, дають підставу діагностування 4 стадії ВІЛ-інфекції — СНІДУ.

Під час школи лекції проводили декан медичного факультету №3 Оксана Виговська, консультант American Society for Microbiology Mark Pettigrove, MD, PhD (USA), консультант American Society for Microbiology Galina Mukhina, MD, PhD, MPH. Також в рамках телеконференції (скайп) лекцїі прочитали спеціалісти США із провідних клінічних центрів (Johns Hopkins Hospital, Brown University та ін.). 

Крім лекційного курсу, в рамках школи Євгеній взяв участь у майстер-класі з вивчення методики проведення полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР). ПЛР широко використовується у багатьох наукових напрямках, зокрема і при дослідженні генетичних мутацій при спадковому раку. 

 

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt