Новини кафедри


Співробітники кафедри онкології організували майстер-клас (жива хірургія) в рамках конгресу MASC 1-3 червня 2018 Medical Aesthetic Synergy Congress - це... (Докладніше...)
Кафедра онкології увійшла у 30 найкращих кафедр університету та отримала подяку за вагомий внесок у розвиток студентської науки 29... (Докладніше...)
Завідувач кафедри онкології д.мед.н. Р.І. Верещако на 26-й Щорічній конференцій ESTS (Європейського товариства торакальних хірургів) у м.... (Докладніше...)

Наукові та навчальні заходи

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Кафедра онкології вітає Вас із початком нового 2017/2018 навчального року! До Вашої уваги пропонуємо перелік наукових та навчальних заходів, що будуть проводитися у цьому семестрі співробітниками нашої кафедри:

Анонс:

1) Міжнародний семінар студентів і молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком

alt

Попередні дати: 1-2 лютого 2018

Місце: Київ, пр. Ломоносова 33/43, Національний інститут раку

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті: https://wcd2018.jimdo.com

З будь-якими питаннями та з пропозиціями співпраці звертатися за емейлом:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Минулі заходи:

1) Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту»

alt

Маємо честь запросити Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції "Advances in Gastrointestinal Cancer Treatment", яка відбудеться за підтримки Європейської асоціації хірургів онкологів (ESSO) та за участі науковців з Великої Британії, Франції, Польші, Південної Кореї та США.

Дата: ‪21-23 вересня 2017 року

Місце: конгрес-хол готелю «Президент готель», ‪вул. Госпітальна, 4, м. Київ

Деталі та реєстрація: USSO

 

2) І Школа реконструктивної та пластичної хірургії

   alt   

До початку Breast Cancer Awareness Month, що у всьому світі проходить у жовтні, запрошуємо Вас до участі у І Школі реконструктивної та пластичної хірургії, яка відбудеться 29-30 вересня 2017 року у Києві. Школа має на меті навчити лікарів та молодих спеціалістів сучасним напрямкам та особливостям реконструктивної та естетичної хірургії у хворих на рак грудної залози. Навчання буде проводити один з найкращих пластичних хірургів Європи - професор Roy de Vita, Рим, Італія.

Деталі про школу та реєстрація на сайті: http://rpss.kiev.ua/

 

3) Конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози

alt

До Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози та в рамках міжнародного Breast Cancer Awareness Month цього року ми вдруге готуємо для Вас конференцію "Breast Cancer Day Conference", що традиційно відбудеться 20 жовтня 2017 року.

Лекторами будуть найкращі спеціалісти Національного інституту раку та кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Під час конференції Ви почуєте найновішу інформацію з хірургії раку грудної залози, хіміотерапії, променевої терапії, імунології, реконструктивної хірургії, фізичної та психологічної реабілітації, а також діагностики та фундаментальних дисциплін.

Дата: 20 жовтня 2017 року 

Місце: Національний інститут раку, вул. Ломоносова 33/43, м. Київ 

Офіційні мови: українська, російська, англійська.

Реєстрація буде відкрита 4 вересня і триватиме до 1 жовтня.

 

4) Annual Young Medical Scientists' Confrence 2017

   alt   

Кафедра онкології запрошує Вас взяти участь у роботі секції онкології Щорічної медичної конференції молодих науковців AYMSCONF 2017.

Конференція відбудеться у м. Києві 27-29 жовтня 2017 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 

Під час роботи наукового форуму відбудуться пленарні та секційні засідання, навчально-практичні майстер-класи та лекції відомих вчених.

Всі роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані у випуску фахового видання ВАК України «Український науково-медичний молодіжний журнал» та розміщені на офіційному сайті журналу УНММЖ.

Робоча мова конференції: англійська.

Секція онкології:  28 жовтня 2017, м. Київ, пр. Перемоги 34

Реєстрація триває до 15 вересня на сайті: https://aymsconf.com

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів