Новини кафедри


Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов стажування з хірургії раку грудної залози, УЗД та біопсії грудних залоз у Breast Unit DCO, Wroclaw, Poland, 1 липня - 7... (Докладніше...)
Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

Співробітники кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця доцент к.м.н. Олексій Зотов, асистент к.м.н. Ігор Мотузюк, асистент аспірант Євгеній Костюченко відвідали Національну конференцію "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018 в м. Києві. У конференції взяли участь близько 300 учасників з різних галузей медицини (гінекологи, ендокринологи, репродуктологи, хірурги, онкологи та ін.). 

Співробітники нашої кафедри були запрошені в якості ключових спікерів конференції для інформування лікарів у т.ч. інших спеціальностей з основними трендами сучасного лікування раку молочної залози. Доцент О. Зотов прочитав лекцію на тему ендокринного лікування раку молочної залози в третьому тисячолітті, а ас. І. Мотузюк прочитав лекцію на тему оптимізації хірургічного лікування раку молочної залози. 

alt

alt

alt

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів