Новини кафедри


Євгеній Костюченко пройшов навчання на курсі від ESMO з генетики спадкового раку, що відбувся 26-27 квітня 2019 у м. Лугано, Швейцарія. На... (Докладніше...)
Співробітники кафедри онкології відремонтували навчальну кімнату для студентів на базі кафедри у Національному інституті... (Докладніше...)
Науково-практична конференція "Сучасні підходи до діагностики та лікування онкологічних захворювань" 22 березня 2019 22 березня 2019... (Докладніше...)

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри на Національній конференції "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018

Співробітники кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця доцент к.м.н. Олексій Зотов, асистент к.м.н. Ігор Мотузюк, асистент аспірант Євгеній Костюченко відвідали Національну конференцію "Молочна залоза в міждисциплінарному аспекті" 26-27 жовтня 2018 в м. Києві. У конференції взяли участь близько 300 учасників з різних галузей медицини (гінекологи, ендокринологи, репродуктологи, хірурги, онкологи та ін.). 

Співробітники нашої кафедри були запрошені в якості ключових спікерів конференції для інформування лікарів у т.ч. інших спеціальностей з основними трендами сучасного лікування раку молочної залози. Доцент О. Зотов прочитав лекцію на тему ендокринного лікування раку молочної залози в третьому тисячолітті, а ас. І. Мотузюк прочитав лекцію на тему оптимізації хірургічного лікування раку молочної залози. 

alt

alt

alt

 

 

 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів