Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

ІІ Конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози

e-mail Друк PDF
20 жовтня 2017 року відбулася ІІ Конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози. Організаторами конференції були кафедра онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та відділенння пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного інституту раку. 
 
Відкрив конференцію вступним словом завідувач науково-дослідного відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії, д.м.н., професор Іван Іванович Смоланка та прочитав лекцію "Сучасні тенденції розвитку онкомамології".
 
Від кафедри онкології були прочитані наступні доповіді:
- доцент кафедри онкології Лобанова Ольга Євгенівна: "Генетичні особливості раку молочної залози".
- доцент кафедри онкології Зотов Олексій Сергійович: "Спосіб виконання онкопластичною операції з приводу раку молочної залози при локалізації пухлини в верхньо-внутрішньому та на межі верхніх квадрантів".
- старший лаборант кафедри онкології Костюченко Євгеній Вікторович: "Спадковий рак грудної залози: хірургічна тактика".
 
Загалом конференція була насичена останніми даними та сучасною інформацією в усіх аспектах діагностики, лікування, профілактики раку грудної залози. Дякуємо усім учасникам конференції та чекаємо на Вас наступного року! 
 
alt
alt
alt
alt
alt
 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів