Новини кафедри


Відеолекції з онкології для студентів для дистанційного навчання 1. Р.И. Верещако. Рак пищевода 2. Р.И. Верещако. Рак... (Докладніше...)
22-24 листопада 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбулася Міжнародна конференція молодих... (Докладніше...)
Стажування студентів із Італії на кафедрі онкології У серпні четверо італійських студентів 4-6 курсів Andrea Calí (Palermo), Angela Aquasanta (Barri),... (Докладніше...)

Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко став Членом Ради Товариства молодих вчених НМУ

e-mail Друк PDF
Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко став Членом Ради Товариства молодих вчених НМУ
 
17 жовтня 2017 року відбулися звітньо-виборчі збори Товариства молодих вчених НМУ. На Зборах було представлено нову редакцію положення ТМВ та стратегію його роботи і розвитку. Усі члени ТМВ ознайомилися з новими можливостями, які відкриваються для молодих вчених нашого Університету, таких як фінансова підтримка публікацій в закордонних журналах, допомога в оплаті реактивів для проведення досліджень, заохочення за виступи на міжнародних конференціях, оптимізація роботи науковців і зменшення бюрократичного навантаження та багато іншого. Адже основною метою діяльності ТМВ є сприяння науковому розвитку та ефективній науковій діяльності інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, а також докторантів до 40 років. 
 
Крім того, на Загальних зборах були проведені вибори Голови та членів Ради ТМВ. Старший лаборант кафедри онкології Євгеній Костюченко за результатами голосування був обрний до Ради Товариства та став Членом Ради, відповідальним за грантову підтримку проектів та координацію дослідних груп. 
 
Головою ради ТМВ було обрано старшого лаборанта кафедри внутрішньої медицини №1 Станіслава Устінова. Членами Ради стали також: старший лаборант кафедри акушерства і гінекології Надія Троцька (відповідальна за інформаційну підтримку діяльності ТМВ);  асистент кафедри патологічної анатомії №1 Віра Барановська (секретар Ради); старший лаборант кафедри внутрішньої медицини №2 Сергій Чайчук (відповідальний за проведення наукових заходів ТМВ); інтерн кафедри оториноларингології Іванна Небор (заступник Голови Ради); старший лаборант кафедри педіатрії №4 Аркадій Водяник (відповідальний за роботу друкованих видань ТМВ); старший лаборант кафедри внутрішньої медицини №3 Астра Меликсетян (відповідальна за проведення наукових заходів ТМВ). 
 
Головував на зборах доцент кафедри хірургії №4 Андрій Дінець. У роботі зборів взяли участь 104 члени ТМВ – інтерни, клінічні ординатори, аспіранти, докторанти, молоді науковці. 
 
Щиро вітаємо новообраних Голову та членів Ради Товариства молодих вчених!
 
alt
alt
alt
alt
alt
alt
 
 
 

Інформація для студентів Information for students

Розклад - Timetable

Вхід для користувачів